Pasieka elektryka jest umiejscowiona w dwóch miejscach stałych, a od wiosny być może przeniesie się w kolejne dwa miejsca.
Ogród w środku miejscowości Bojadła, gdzie znajduje się główna baza, pozwala pszczołom na oblot okolicznych sadów owocowych, drzew i krzewów akacji, jak i coraz to mniejszej liczbie drzew lipy, w zależności od roku, pszczółki przynoszą do ula także spadź.
Druga miejscówka, to starorzecze Odry gdzie rozpoczyna się obszar Natura2000, liczne krzewy, łąki pozwalają pszczołom na zbiory pysznego nektaru, co daje nam wyjątkowy miód wielokwiatowy.
Miejsce trzecie, to miejsce nieużytków i otaczających ich lasów, bardzo ciekawi mnie co dobrego pszczółki znajdą w okolicy.
Odra, to kolejne miejsce gdzie stanie na stałe pasieka elektryka, rozległe łąki, lasy nadodrzańskie na pewno będą bogatym miejscem pożytkowym dla moich rodzin pszczelich.

Na pewno wiosną pszczoły znajdą się na kilku hektarach rzepaku,  niepryskanego żadnymi środkami ochrony roślin, więc jeśli będziecie szukali miodu rzepakowego, surowego, z miejsca które nie widziało pestycydów to już teraz zapraszam.

A po rzepaku? Czas pokaże ...